Antidotum™

ANTIDOTUM – CENTRUM POMOCY I DORADZTWA – to miejsce, w którym uzyskasz profesjonalne wsparcie w zakresie większości problemów pojawiających się w życiu prywatnym i zawodowym.
Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów z różnych branż, którzy chcą zaopiekować się Tobą i pomóc Ci w tym, czego potrzebujesz, pomóc rozwikłać Twoje bolączki. W dzisiejszych czasach potrzebujemy zadbać o czas, wygodę i sprawność kontaktu. Możesz się z nami skontaktować, aby:

  • odbyć tradycyjne spotkanie,
  • porozmawiać telefonicznie,
  • porozmawiać zdalnie przez video czat, zoom, google meets.

Jesteśmy dostępni praktycznie 24 godziny i przez 7 dni tygodnia, bo część z naszych ekspertów przyjmuje do późnych godzin wieczornych i od wczesnych godzin porannych. W ten sposób stwarzamy możliwość skontaktowania się z nami osobom zabieganym (mającym czas jedynie w nocy) lub tym, którym tylko wieczór sprzyja wyciszeniu i swobodnemu pomyśleniu o sobie. Nasz zespół doradców tworzą osoby empatyczne, profesjonalne z ogromną Miłością do ludzi i otwartością na potrzeby drugiego człowieka.

Profesjonalnie

Wszyscy nasi doradcy są licencjonowanymi, akredytowanymi specjalistami. Możesz spotykać się z nimi zarówno  w bezpiecznym i prywatnym środowisku online jak i w czasie sesji tradycyjnych w gabinecie. Każde spotkanie jest poufne.

Wygodnie i dla każdego

Tempo, czas i miejsce naszej pracy uzależniamy od Twoich preferencji. Jesteśmy elastyczni i pracujemy w zindywidualizowanym tempie. Możesz komunikować się z terapeutami i doradcami tak często, jak chcesz i gdy czujesz, że jest to potrzebne. O każdej porze możesz poznać ich dostępność, a w niektórych przypadkach możesz zaproponować spotkanie poza ustalonym grafikiem lub z osobą zastępującą.

Proponujemy różne formy płatności za usługę  m.in.: tradycyjną opłatę za wizytę, opłatę abonamentową, skierowanie opłacone przez pracodawcę lub jako wsparcie firmy ubezpieczeniowej.

Skutecznie

Wielu naszych ekspertów ma przepracowane tysiące godzin terapeutycznych i doradczych. Wiedza i doświadczenie sprawiają, że ich Pacjenci i Klienci od pierwszych chwil czują się bezpieczni, zaopiekowani i sprawnie zmierzają do rozwikłania problemów i dobrego samopoczucia. Pamiętaj, że masz także możliwość zmiany doradcy w dowolnym momencie, jeśli nie czujesz, że otrzymujesz oczekiwane wsparcie lub zwyczajnie, gdy nie ma pomiędzy Wami „chemii współpracy”.

Konsultant Antidotum może pomóc Ci w wyborze doradcy i formy pomocy. Nie krępuj się pytać i korzystać z opinii, porad i wskazówek.